Pořádající

Jako rodinná firma BETEXA.cz jsme na českém trhu již před 20 let. Za tu dobu jsme pod naší značkou vydali stovky papírových modelů. V současné chvíli provozujeme jeden z předních internetových obchodů se zaměřením na papírové modelářství v ČR. Mimo internetový obchod se i nadále zabýváme vydáváním nových modelů.

Náš současný směr je zaměřený především na začínající a pokročilé modeláře. Těm se snažíme, na rozdíl od jiných vydavatelství, nabízet papírové modely nižší obtížnosti tak aby se i začínající modelář měl možnost se tomuto koníčku postupně naučit. Je vždy lepší mít radost s hezky postaveného jednoduchého papírového modelu, než z nedokončené stavby modelu složitého. Naše papírové modely tak šíříme po celé ČR prostřednictvím našich partnerů, mezi které patří, například sítě hračkářství POMPO, knihkupectví Neoluxor či Kanzelsberger a dalších.

Rovněž se snažíme podporovat nejrůznější zájmové kroužky, školní družiny a vůbec každého, kdo je ochotný s dětmi pracovat a učit je papírovému modelářství.